Nasza oferta wykracza poza standardowe portfolio produktów.  Niektóre zastosowania wymagają specjalnego podejścia aby spełnić konkretne zapotrzebowanie naszych odbiorców.

Na bazie naszej wiedzy, doświadczenia oraz wyposażenia jesteśmy w stanie wyprodukować różnorodne produkty zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów.

Wszystkie produkty ze standardowej oferty prezentowanej w naszym katalogu mogą być przez nas dowolnie zmienione i dopasowane do konkretnych wymagań i zapotrzebowania zamawiających.

Takie rozwiązanie pozwala na stworzenie wyrobu dedykowanego konkretnej osobie lub firmie, dzięki czemu możemy stać się właścicielem jedynego w swoim rodzaju produktu, niedostępnego wcześniej na rynku.

My naprawdę wiemy jak skomponować dobrą mieszankę, stworzyć dobry produkt, dlatego chcemy przedstawić Państwu naszą ofertę pokarmów pod Waszą marką (private label).

Od podstaw możemy przygotować skład, opakowanie, dostarczyć pod wskazany adres. Od kilkunastu lat współpracujemy z doświadczonymi producentami zbóż, ziaren, zdolnymi grafikami, wytwórniami opakowań. Dlatego wystarczy, że sprecyzujecie Wasze oczekiwania a my przygotujemy produkt od A do Z.

Jesteśmy bardzo elastyczni, więc możemy przygotować również krótkie serie na różnego rodzaju jubileusze, event-y, nagrody.
Gwarancją wspólnego sukcesu jest kilkadziesiąt marek własnych, które możecie znaleźć w Polsce i w całej Europie a powstały w naszej firmie.